GROUND GAME Bluza do Kimona BJJ Breaker 2.0 Niebieska (300g)
towar niedostępny
Opis
Problem ze standardową rozmiarówką? Gi do BJJ "Breaker 2.0" będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. To jedyny na polskim rynku model kimona do BJJ, w którym osobno wybrać możesz bluzę i spodnie.
Biała bluza do kimona / gi do BJJ z plecionki typu Pearl o gramaturze 300g/m2, która wyróżnia się wytrzymałością i lekkością. Zadbano o starannie wykonane hafty i naszywki, dzięki czemu Twoje kimono zawsze będzie się znakomicie prezentować. Kimono spełnia wymagania IBJJF.
Cechy charakterystyczne:
- materiał: 100% bawełna
- bluza wykonana z wygodnej i bardzo lekkiej plecionki typu Pearl o gramaturze 300
- PLECIONKA PEARLWEAVE 300-plecionka o gramaturze 300g/m2 z domieszką poliestru, gwarantuje ultralekkość. Jest również bardzo wytrzymała. Idealnie sprawdzi się nie tylko na treningach, ale szczególnie na zawodach, gdzie waga ma kluczowe znaczenie
- Klasyczny design z doskonale wykonanymi haftami
- kołnierz wzmocniony grubą bawełną
Informacje
Gwarancja | 12 miesięcy |