Informacja na temat funkcjonowania sklepu w związku z COVID-19

Jesteśmy otwarci!

Przygotowaliśmy się mocno do bezpiecznych zakupów i działamy! Dużo przestrzeni w sklepie, żele, rękawiczki a dla zapominalskich maseczki. Jesteśmy zatowarowani po brzegi i zapraszamy Was serdecznie!

Udostępniliśmy również możliwość odbioru osobistego bez kontaktu. Zamów i zapłać na stronie, my przygotujemy, zdezynfekujemy oraz spakujemy wybrane produkty, a następnie poinformujemy smsem oraz mailem o możliwości odbioru. Gotową paczkę podamy Ci szybko i bezpiecznie przed sklepem :)

Na ten moment wszystkie zamówienia wysyłkowe realizujemy na bieżąco - szybko i sprawnie - terminy wysyłki podane są przy każdym produkcie. Jednocześnie zapewniamy, iż zarówno my, jak i magazyn logistyczny z najwyższą starannością dbamy o higienę pracy oraz nie szczędzimy środków, aby dostarczane przesyłki spełniały najwyższe standardy w obecnej sytuacji.

Bez przeszkód możecie też zwracać produkty na zasadach odstąpienia od umowy, kontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Czołowy spedytor w Polsce, firma InPost, rekomenduje wybór dostawy do Paczkomatu, aby ograniczyć kontakt personalny przy odbiorze paczki. My polecamy ich apkę, z której otworzycie skrytkę bez dotykania paczkomatu.

 

Do zobaczenia 💪

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl